14 Carl Kylberg, (1878-1952), Kvarn. Olja på duk
Signerad med initialer. 48,4 x 58,1 cm
Carl Kylberg (1878-1952)
Windmill. Oil on canvas. Signed with initials. 48,4 x 58,1 cm
Värdering | 100 000 - 150 000 SEK |
Carl Kylberg (1878-1952) Sverige
I kategori Art