4 Par/duellpistoler i låda, 1 par, flintlås, England, 17-1800-tal, valnötskolv, bälteshake, signerade I Brazier respektive London, medföljer kultång mm, l 31 cm, låda med skada
Värdering | 9 000 - 10 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |