148 Cyrén, Gunnar för Orrefors, snapsglas, 6 st, delvis bemålat och förgyllt glas, "Djävul" ur Nobelservisen, design 1991 till Nobelprisets 90-årsjubileum, signerade, h 16,5 cm, i originalförpackningar
Estimate | 4,800 - 5,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |