15 Wretling, David, vägglampett, skuret, delvis bemålat trä och sammet med metallfransar, Swedish Grace, 1920-tal, dekor av Leda och svanen, signerad och daterad 1929, h 54 cm
Estimate | 3,200 - 3,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |