Laddar...

Oktoberauktion

Oktoberauktion
Avslutad
Parti minnesmynt, 925/1000 silver, total vikt 520 gram
541
Parti minnesmynt, 925/1000 silver, total vikt 520 gram
Slutpris2 400 SEK
Värdering1 800 - 2 000 SEK
Avslutad
Parti minnesmynt och medaljer, 925/1000 silver, total vikt 345 gram,
546
Parti minnesmynt och medaljer, 925/1000 silver, total vikt 345 gram,
Slutpris1 400 SEK
Värdering1 200 - 1 500 SEK
Avslutad
Parti 1- och 2-kronor, Oskar II, total vikt 525 gram,
547
Parti 1- och 2-kronor, Oskar II, total vikt 525 gram,
Slutpris2 200 SEK
Värdering1 800 SEK
Avslutad
Parti silvermynt, Gustav VI Adolf, total vikt 1450 gram
548
Parti silvermynt, Gustav VI Adolf, total vikt 1450 gram
Slutpris2 200 SEK
Värdering2 200 - 2 400 SEK
Avslutad
Parti 5-kronor, Gustav VI Adolf, total vikt 1390 gram,
549
Parti 5-kronor, Gustav VI Adolf, total vikt 1390 gram,
Slutpris2 600 SEK
Värdering2 200 - 2 400 SEK
Avslutad
Parti silvermynt, Gustav V, total vikt 1345 gram,
550
Parti silvermynt, Gustav V, total vikt 1345 gram,
Slutpris2 600 SEK
Värdering2 800 - 3 000 SEK
Avslutad
Silvermynt, 13 st, 16-1800-tal,
551
Silvermynt, 13 st, 16-1800-tal,
Slutpris1 000 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Avslutad
Silvermynt 5 + 2 st, Bermuda, 925/1000 silver, total vikt 239 gram,
557
Silvermynt 5 + 2 st, Bermuda, 925/1000 silver, total vikt 239 gram,
Slutpris800 SEK
Värdering800 - 1 000 SEK
Avslutad
Parti smycken och bijouterier,
584
Parti smycken och bijouterier,
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Avslutad
Parti smycken och bijouterier,
585
Parti smycken och bijouterier,
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Avslutad
Parti smycken och bijouterier,
587
Parti smycken och bijouterier,
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Avslutad
Okänd designer, antagligen Finland, hänge silver,
632
Okänd designer, antagligen Finland, hänge silver,
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Avslutad
Bägare, silver, svagt trumpetformad på låg fot, stämplad Peter Gillberg Varberg 1766,
703
Bägare, silver, svagt trumpetformad på låg fot, stämplad Peter Gillberg Varberg 1766,
SlutprisInga bud
Värdering1 800 - 2 000 SEK
Avslutad
Såsslev, silver, King's Patern, stämplad Michael Olof Barkman Varberg 1848,
704
Såsslev, silver, King's Patern, stämplad Michael Olof Barkman Varberg 1848,
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Avslutad
Strösked, silver, variant av gammalfransk modell, stämplad Michael Olof Barkman Varberg 1847,
705
Strösked, silver, variant av gammalfransk modell, stämplad Michael Olof Barkman Varberg 1847,
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Avslutad
Öman, Martin, egen verkstad, halslänk, stämplad Halmstad 1991,
744
Öman, Martin, egen verkstad, halslänk, stämplad Halmstad 1991,
Slutpris800 SEK
Värdering800 - 1 000 SEK
Avslutad
Spatserkäppar, 4 st, trä,
799
Spatserkäppar, 4 st, trä,
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Avslutad
Parti smycken och bijouterier, delvis silver
831
Parti smycken och bijouterier, delvis silver
Slutpris500 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Avslutad
Okänd designer, halsband, silver,
832
Okänd designer, halsband, silver,
Slutpris600 SEK
Värdering400 - 500 SEK
KONTAKT

Nässjögatan 6, 302 48 Halmstad

Tel. 035-15 69 00

info@hallandsauktionsverk.se

Öppettider 14-17 varje helgfri vardag

FÖLJ OSS

© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.