846 Dockmöbler, 5 st, handgjorda, 1900-talets 1 hälft, handsydda läder- respektive sidenklädslar, plakettsignerade M Mortensen Auto-Sadelmager, b 9 respektive 20 cm,

34141a_8dbeaaf3865f656_med.jpeg
  • 34141a_8dbeaaf3865f656_sm.jpeg
  • 34141b_8dbeaaf396a7f21_sm.jpeg
  • 34141c_8dbeaaf3af9445c_sm.jpeg

sidensoffa med avslag på 1 ben, röd läderfåtölj saknar 1 ben

    Värdering1 100 - 1 200 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK