673 Andreasson, Kurt, olja, "Vägen förbi Hallandsgården - Sofiavägen, 1930-talet, signerad och daterad 1982, 28 x 39 cm

31711a_8dbb530585585e8_med.jpeg
  • 31711a_8dbb530585585e8_sm.jpeg
  • 31711b_8dbb53057bf5f1f_sm.jpeg
  • 31711c_8dbb53059ff7110_sm.jpeg

    Värdering400 - 500 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK