Parti plast, Guzzini; skålar, muggar samt salt- och pepparströare,
811
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
813
SlutprisInga bud
Värdering800 - 1 000 SEK
823
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
826
SlutprisInga bud
Värdering1 000 - 1 200 SEK
830
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 200 - 1 500 SEK
831
SlutprisInga bud
Värdering1 000 - 1 200 SEK
Axelremsväska samt bag, naturfärgat läder, 19-2000-tal,
832
Slutpris400 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Okänd designer för NYGE-Verken, Nyköping, väggspegel teak,
834
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Claesson, Ilse för Glas & Trä, Hovmantorp, väggspegel, fur med monterade textiler, dessa signerade IC,
835
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 600 SEK
837
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Spatserkäpp, palisander med silverkrycka, 1910-20-tal,
838
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Spatserkäpp, bambu med silverkrycka, sekelskiftet 1900,
839
SlutprisInga bud
Värdering800 - 1 000 SEK
Barnstol, böjträ, Fischel, Frankrike, 1900-talets början,
840
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Persedeldetaljer, 5 delar, Kina, sekelskiftet 1900,
843
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Okänd designer, väggspegel, teak,
845
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Parti leksaker, BRIO mm,
847
Parti leksaker, BRIO mm,
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 800 SEK
Väggspegel med klädhängare, skuret och bonat trä, 1900-tal,
848
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
856
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Kandelabrar till 2 ljus, 1 par, nysilver, ATLA, danmark, 1900-talets mitt,
859
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Thekök, så kallat Hibachi, alm, Japan, Meiji, sekelskiftet 1900,
868
SlutprisInga bud
Värdering1 200 - 1 400 SEK
Golvur, mahogny, 1900-talets 2 hälft,
869
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Golvur, vitlackerat trä, 1800-tal,
873
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Mekanisk leksak, hårdplast och metall, Japan, omkring 1960.
881
SlutprisInga bud
Värdering1 600 - 1 800 SEK
Golvur, mahogny, 1800-talets mitt eller 2 hälft,
884
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Elektrisk kompostkvarn, Ryobi RSH2545B 2500W
886
Slutpris700 SEK
Värdering600 - 700 SEK
Golfbag, Bag Tech,
888
Golfbag, Bag Tech,
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Barometer, mahogny, oscariansk,
889
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Coasters, 5 st, mässing och trä,
891
Slutpris300 SEK
Värdering200 - 300 SEK
897
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Dragspel, Giulietti,
900
Dragspel, Giulietti,
Slutpris900 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Dragspel, Guerrini,
901
Dragspel, Guerrini,
Slutpris13 000 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Födelsedagskaravan, bemålat trä, Toys Pure,
902
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Okänd designer för Würtembergische Metallwaren Fabrik (WMF), bricka, koppar, jugend, sekelskiftet 1900,
904
Slutpris450 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Fartygsmodell, delvis bemålat trä och textil, kustseglare,
907
SlutprisInga bud
Värdering1 000 - 1 200 SEK
911
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
916
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Laterna Magica, metall och trä, 1900-talets början,
919
SlutprisInga bud
Värdering1 200 - 1 500 SEK
Takampel, alabaster med förgyllda bronsbeslag,
937
SlutprisInga bud
Värdering600 - 800 SEK
Piedestal, bronserat trä och stuck,
940
Slutpris250 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Väggspegel förgyllt trä och stuck, 1900-talets 2 hälft,
941
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Herrcykel, Monark årsmodell 2001,
942
Slutpris1 100 SEK
Värdering600 - 800 SEK
Vigvattenskål, driven koppar, 1700-tal,
944
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Dosa, mässing, 1800-talets 1 hälft, oval, bukig,
946
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
947
SlutprisInga bud
Värdering800 - 1 000 SEK
952
SlutprisInga bud
Värdering1 600 - 1 800 SEK
953
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Spegel förgyllt trä och stuck, rokokostil,
960
Slutpris600 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Flugfiskespö med rulle, trä med mässingsdetaljer, sekelskiftet 1900,
961
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK