Februariauktion söndagen den 28/2 klockan 16.
Visning i lokalen:
Fredag 26/2 klockan 12.00 - 19.00
Lördag 27/2 klockan 10.00 - 17.00
Söndag 28/2 klockan 12.00 - 15.45
- DiverseRensa filter
Stort parti örngott, cirka 65 st, John Lewis,
SlutprisInga bud
Värdering1 200 - 1 500 SEK
Skärbrädor, 2 st, stavlimmad bok,
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Kardbänk samt smörkärna, trä, allmogearbeten, 18-1900-tal,
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Digital telefon, Kobraliknande modell, Scandiphone,
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Fiskbestick, 6 + 6 st, nysilver,
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Butikshylla, valnöt och grönlackerat trä, 1950-60-tal,
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 200 - 1 500 SEK
Leksak, tyg, så kallad Teddybjörn, sekelskiftet 1900,
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Äggkoppar, 9 st samt skedar 8 st, plast, Guzzini,
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
4 delar plast, Guzzini; bricka, 2 tillbringare samt ishink,
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Parti plast, Guzzini; skålar, muggar samt salt- och pepparströare,
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Stop, tenn, cylindriskt, med banddekor,
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Tallrikar, 1 par, tenn, kulhamrade,
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Fat, tenn, slätt,
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
(Spel)TV, Panasonic TH-42PWD4
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Digitalkamera, Canon 350 D, 8 Megapixlar,
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Radband, skuret ben och mässing, 1800-talets mitt eller 2 hälft,
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK