775 Miró, Joan, färglito, "Grand Palais" 1974, signerad och numrerad 82/100, pappersstorlek 64,5 x 51 cm, litteratur: Mourlot 942
Värdering | 18 000 - 20 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |