638 Hudak, Michel, färgetning med carborundum, "Gamla Stan", signerad, daterad 1985 och numrerad 96/135, synlig pappersstorlek 70 x 50 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |