786 Kaffeservis, silver med svärtade trädetaljer, 3 delar, 1920-tal, organisk form, svenska importstämplar, höjd 12 - 22 cm, total vikt 1220 gram,
Värdering | 3 200 - 3 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |