62 Matisse, Henri, efter, färglito, Nu (Odalisque) 1950, signerad i trycket och numrerad 109/300, synlig pappersstorlek 48 x 40 cm
Värdering | 3 200 - 3 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |