430 Kyrlin, Karin, skulpturer, 2 st, makrillar, glaserat lergods monterade på drivved, längd 34-37 cm, 1 med lagning samt nagg, 1 med defekt upphängning

31162a_8dba3df919a07e5_med.jpeg
  • 31162a_8dba3df919a07e5_sm.jpeg
  • 31162b_8dba3df918997ba_sm.jpeg
  • 31162c_8dba3df91b0db25_sm.jpeg
  • 31162d_8dba3df9231cabe_sm.jpeg
  • 31162e_8dba3df921329d7_sm.jpeg

    Värdering600 - 700 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK