405 Olson, Erik, färglito, 'Personer och stråkinstrument', signerad, daterad -84 och numrerad 183/240, pappersstorlek 38 x 45 cm, proveniens: konstnären Sven Jonson, därefter i arv
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |