310 Socker/theskedar, 2 st, silver, Ryssland, 1800-talets slut, 1 förgylld, svårtydda stämplar, l 10 - 11,5 cm
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |