193 Fruktknivar, 3 st, silver, gammalfransk modell, 1800-tal, 2 st med adliga ättens von Horn vapen, 1 stämplad Gustav Möllenborg 1837, 1 C G Hallber 1897, 1 stämplad Adolf Zethelius Stockholm 1825,
denna med gravyr Casper Wrede, 1 med löst blad
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |