593 Persson, Karin, xylografi, "Crescendo" utan år, signerad och numrerad 87/310, synlig pappersstorlek 24 x 17, Moderna Muséets referensnummer NMG 400/1955, säljes till förmån för Röda Korset
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |