582 Väggur, förgyllt trä och stuck, gustaviansk stil, sekelskiftet 1900, urtavla signerad Robert Engström Stockholm, höjd 64 cm
Värdering | 900 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |