213 Stolar, 4 st, skuren och delvis förgylld valnöt, Queen Anne-typ, möjligen England, 1700-talets 1 hälft eller mitt, fast, stoppad klädsel, slitage
Värdering | 4 400 - 4 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |