776 Höglund, Erik för NK/Duka, ölglas 4 st samt vattenglas 2 st, framställda 1992 på Rowne, signerade och daterade, h 13 respektive 22 cm
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |