633 Salongsmöbel, 4 + 3 delar, mahogny, sengustaviansk, sekelskiftet 1800, soffbänk samt 3 stolar, medföljer 3 stolar 1900-tal, soffbänk l 230 cm, proveniens: familjen von Möllser, Skottorps Slott
Värdering | 4 200 - 4 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |