443 Olson, Erik, färglitografi, "Sökaren (alltid på väg)", signerad och numrerad 185/310, daterad 1973, synlig pappersstorlek 47 x 35 cm
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |