55 Hatz, Felix, olja, 'Dynamitkuren' - Söndrumsmotiv, signerad och daterad 46, 60 x 72 cm, proveniens: Egon Östlund, a tergo utställningsetiketter Riksförbundet för Bildande Konst
Värdering | 6 000 - 7 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |