65 Gunarsa, Nyoman, olja, balinesiska danserskor, signerad och daterad 2006, 200 x 300 (!!!!) cm, medföljer rikt skulpterad träram
Värdering | 7 000 - 8 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |