47 Praktfat, mässing, barock, 1600-tal, dekor av krönt dubbelörn mm, dia 57 (!) cm, äldre kantlagning
Värdering | 2 200 - 2 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |