833 Dayez, Georges, färglitografier, 2 st, kvinnor respektive båt, signerade, synlig pappersstorlek 11 x 15 cm vardera
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |