743 Schlyter, Ulf, 'Ulven', olja på plåt, dekor av zebror, signerad och daterad -o2, 72 x 80 cm
Värdering | 1 100 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |