504 Dumouthier (Dumontier), Joseph-Celestin, knivpistol, mässing och smide, 1800-talets mitt, dubbeleggad klinga med blodrand, fäste med dubbla slaglåspistoler, signerad "Dumontier &
Martin 194 R St Martin, l 51 cm
Värdering | 22 000 - 24 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |