549 Okänd designer för Brogrens, Stockamöllan, vilstol, bok med lösa, blåklädda dynor, "Lobby", design 1949, brännstämplad, obetydligt slitage
Värdering | 1 100 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |