493 Persson, Karin, xylografi, "Videgrenar över vatten" 1957, signerad och numrerad 117/310, synlig pappersstorlek 23 x 16,5, Moderna Muséets referensnummer NMG 288/1964,
säljes till förmån för Röda Korset
Värdering | 700 - 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |