576 Armlänk, förgyllt, sterlingsilver och emalj, Anton Michelsen "Daisy", i form av tusensköna, stämplad, l 19 cm, modell snarlik den vilken Georg Jensen designade till Drottning Margretes födelse 1940
Värdering | 1 100 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |