434 Jardinière, förgylld och emaljerad metall, arts-and-crafts, 1800-talets slut, genombruten dekor med drakhuvuden, bålen med heltäckande Moorecroftliknande emalj, l 39 cm
Värdering | 2 200 - 2 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |