410 Longobardi, Nino, blandteknik, erotisk komposition, a tergo signerad och daterad -85, på bakstycke intygad av Anders Tornberg, synlig pappersstorlek 50 x 35 cm,
proveniens: inköpt på Anders Tornberg Gallery, Lund
Värdering | 2 000 - 2 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |