449 Theskedar, 6 st, sterlingsilver, Skottland, 1800-talets 1 hälft, Olga, oidentifierad adlig crest, stämplade JW Edinburgh 1846, total vikt 185 gram
Värdering | 900 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |