334 Thersner, Thyra efter Ulric, litografi, Carlberg (Karlbergs Slott) ur Fordna och Närwarande Swerige 1820-tal, synlig pappersstorlek 32 x 46 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |