26 Dalí, Salvador, etsning med pochoir och guldapplikation, "The Kiss", ur "Song of Songs" (of Solomon) 1971, signerad EA, 40 x 25 cm, pappersstorlek 57 x 38,
tryckt på B F Rives, litteratur: Michler Löpsinger 469
Värdering | 3 200 - 3 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |