629 Svenberg, Max Walter, färglito med guldprägling, imaginistisk kvinna, signerad, daterad 1969 och numrerad 150/250, synlig pappersstorlek 56 x 43 cm
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |