866 Uppläggningsskedar, 2 par, delvis förgyllt silver, Danmark, 1800-talets slut, i etui från S& M Bentzen Köpenhamn, stämplade Köpenhamn 1895, total vikt 150 gram
Värdering | 700 - 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |