586 Kühn, Volker, färgetsning, "Sicher in die 80er jahre", - komposition med elefant, signerad och numrerad 176/300, daterad 1981, 40 x 39 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |