884 Okänd konstnär, olja, Örgryte gamla kyrka, signerad och daterad 1919, 65 x 85 cm, a tergo betecknad Wennerberg
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |