113 Damarmbandsur, 14 karat rödguld med länk i förgylld metall, 1900-talets 1 hälft, oktogonal, 2 x 2 cm, förgylld länk
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |