578 Sandnes, Eystein & Enger, Leif Helge för Porsgrunds Porselænsfabrik AS, Porsgrunn, 1950-60-tal, signerad, dia 31 cm, invändiga glasyrhårsprickor
Värdering | 2 200 - 2 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |