438 Okänd konstnär, akvarell, barn i eka, signerad Andersson och daterad 1919, synlig pappersstorlek 27,5 x 38,5 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |