435 Cyrén, Gunnar för Orrefors, snapsglas, 4 st, delvis bemålat och förgyllt glas, "Djävul" ur Nobelservisen, design 1991 till Nobelprisets 90-årsjubileum, signerade, 2 etikettmärkta, h 16,5 cm
Värdering | 3 200 - 3 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |