172 Pettersson, Kenneth, egen verkstad, skulpturer, 2 st, skuret och bemålat trä, koltrast respektive blåmes, signerade, l 9 respektive 20 cm, näbb med lagning
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |