84 Rion, Ewa Julia, olja, Mona Lisa Improvisation (Who is looking at who?), signerad och daterad 2006, 65 x 120 cm
Värdering | 1 200 - 1 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |