63 Såssked, förgyllt silver, Ryssland, 1800-talets 2 hälft, stämplad Ivan Gubkin Moskva 1858 med kejserlig hovleverantörsstämpel, kontrollörsstämpel för Ivan Vassilyievich Avdeyev, l 16 cm, vikt 65 gram
Värdering | 800 - 900 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |