86 Gräddkanna, silver, Österrike, 1800-talets 2 hälft, bukig, kannelerad form, stämplad PD Wien 1863 (?), h 9 cm, vikt 100 gram
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |