60 Saltkar, delvis förgyllt sterlingsilver, arts-and-crafts, England, 1800-talets 2 hälft, fyrpassformat, stämplat Atkin Brothers Sheffield 1878, dia 8,5 cm, vikt 55 gram
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |